FudbalSportНекатегоризовано

Fudbal: Slatina bolja od R.Glave 2:1

BOR, (Dragan Popaz) Fudbaleri Slatine izvojevali su drugu prvenstevenu pobedu, u vanrednom kulu odigranom u sredu, na svom terenu nad ekipom Rudne Glave 2:1 u 4.kolu Okružne lige Bor.

Tim OFK Slatine

Podmlađeni tim gostiju čiji je prosek godina dvadeset, pokazao je više od igre u Slatini. Mlad i neiskusan tim gostiju nije uspeo da materijaluzuje svoje dobre šanse u prvih 45. minuta igre i dođe do zasluženog vođstva.

Na poluvreme igrači obeju ekipa otisli su sa rezultatom egal 0:0.

Rezultati 4.kola Okružne lige Bor

U drugom nastavku susreta viđeno je više šansi pred gol gostuju, ali mreža iako najmlađeg tima u ligi mirovala je sve do 60.minuta kada je novajlija u timu Slatine Bugarinović izigrao odbranu protivničkog tima i postigao pogodak za vođstvo svoje ekipe 1:0. Trinaest minuta kasnije Martinović je iz slobodnog udarca postigao drugi gol za svoj tim. Tačku na ovaj susret u Slatini stavio je Bobojević u sudijskoj nadoknadi vremena i ublažio poraz svojoj ekipi.

Slatina je nakon ovog kola na drugom mestu sa osvojenih devet bodova iza tima Zlota koji je nadigrao Bučje rezultatom 2:0. Gosti iz Rudne Glave zauzimaju osmo mesto sa osvojenih šest bodova na ligaškoj tabeli Okružne lige Bor.