BorKošarka

Borski košarkaši ispustili plen za prvu pobedu u sezoni

license_certificate_E8WTHKC4YA

Košarkaši Bora doživeli su poraz u uzbudljivoj utakmici protiv Dimitrovgrada, odigranoj u Sportskom centru u Boru rezultatom 61:65.

Meč je bio neizvestan do samog kraja, a publika je imala priliku da uživa u dinamičnoj igri oba tima.

KK Bor je dobro otvorio utakmicu, povela je ekipa domaćina sa 23:20 u prvoj četvrtini. Međutim, Dimitrovgrad je uzvratio u drugoj deonici, smanjivši prednost na 33:32 na poluvremenu.

Treća četvrtina donela je preokret, gde je Dimitrovgrad ubacio 22 poena, naspram 17 domaćih, što im je donelo ključnu prednost.

Iako su se Borani trudili da u poslednjoj četvrtini nadoknade zaostatak, Dimitrovgrad je uspešno odbranio svoju prednost i zasluženo odneo pobedu.

Ovaj meč je deo trećeg kola Prve regionalne lige Istok, i Bor će morati da preispita svoju igru kako bi se vratio na pobednički kolosek u nastavku sezone.

U sledećem kolu KK Bor gostuje ekipi Jastrepca u Aleksincu. Meč je na programu u subotu 26. oktobra.