BorDruštvo

Za novu dekoraciju iz gradske kase izdvojeno šest miliona dinara

kapija grada kicenje

 

Novogodišnje ukrašavanje gradskih ulica i trgova u Boru je u toku, a ove godine ukrasi će biti postavljeni i na nekoliko novih lokacija.

Ukrašene su glavne gradske ulice, kao i plato kod Kapije grada koji je već privukao pažnju građana, posebno najmlađih.

Na ovoj lokaciji postavljeni su novi ukrasi poput zimskog zamka, kućiće, i rama za slikanje, a tu su i velika jelka, Sneško Belić, i kočija sa irvasom.

Ove godine posebna pažnja biće posvećena i parku kod Studentskog doma.

Kako je za Ist Media rekao Boban Stojanović, pomoćnik gradonačelnika Bora, osim ukrasa ispred Studentskog doma biće postavljeno i ozvučenje.

„Plan nam je da ovo mesto okupi mlade i da uz muziku i ukrase u dobrom raspoloženju dočekaju Novu Godinu. Tu su i sadržaji za najmlađe, pa ovo može biti mesto okupljanja za sve generacije. Kao i prethodnih godina, ukrasićemo ulice, trg u centru grada, a u planu je i sređivanje parka kod Muzičke škole gde će biti organizovan doček“, istakao je Stojanović.

Za ukrašavanje grada i nove ukrase iz gradskog budžeta izdvojeno je oko šest miliona dinara.

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Povezani postovi

Devojka koja je kolima udarila studentkinju osumnjičena za teško ubistvo u pokušaju

Ist Media

Deo kolektiva OŠ 3. oktobar u Boru stao uz studente

Ist Media

Borski maturanti, studenti, profesori i građani podržali Generalni štrajk

Ist Media
X