SATNICA srpskih sportista na OI u Riju

667 0

Kalendar takmičenja svih srpskih sportista na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru objavio je danas web portal mondo.rs.  Na satnicu treba dodati +5 časova, jer je reč o vremenu u Brazilu. Takođe, moguće je da će doći do pomeranja satnice, koju je Mondo dobio od Olimpijskog komiteta Srbije. 

 

Olimpijski tim Srbije u Rio de Žaneiru broji 103 člana, a boriće se u 14 sportova (od toga 54 u 11 pojedinačnih sportova – atletika 12, biciklizam 2, veslanje 4, kajak 10, plivanje 4, rvanje 3, stoni tenis 1, streljaštvo 9, tekvondo 2, tenis 6, džudo 1, kao i 49 takmičara u četiri tima u tri ekipna sporta: vaterpolisti 13, košarkašice 12, košarkaši 12, odbojkašice 12).

 

 

 

1. DAN (subota, 6. avgust):

od 8.30 do 9.20 – streljaštvo/10m vazd. puška – kvalifikacije žene/ Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 9 do 11h – vaterpolo Srbija – Mađarska
od 9.30 do 15.57h – biciklizam/drumska trka – Ivan Stević
od 9.45 do 11.15 – stoni tenis/singl/prelim. – Aleksandar Karakašević
od 10.30 do 11h streljaštvo/10m vazdušna puška – FINALE – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 10.30 do 11h – veslanje M2/kvalifikacije – M. Vasić/N. Beđik
od 10.45 do 16.30 – tenis singl/ 1. kolo/singl/Đoković,Troicki, Ana Ivanović, Jelena Janković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl/1. kolo – A. Krunić/J. Janković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl/1. kolo N. Zimonjić/N. Đoković
od 11.30 do 12.00 – veslanje M2x/kvalifikacije M. Marjanović/A. Šljukić
od 13 do 14.15 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/kvalifikacije – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 13.48 do 14.15 – plivanje/400m slobodno/kvalifikacije – Velimir Sjepanović
od 14.18 do 14.50 – plivanje/400m mešovito/kvalifikacije – Anja Crevar
od 14.53 do 15.14 – plivanje/100m prsno/ kvalifikacije – Čaba Silađi
od 15.30 do 16 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/ FINALE – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 16 do 17.30 – stoni tenis/singl/1. kolo – Aleksandar Karakašević
od 18.45 do 23.00 – tenis singl/1. kolo – centralni teren (svi teniseri)
od 22.24 do 22.32 plivanje 400m slobodno/FINALE – Velimir Sjepanović
od 22.30 do 00.00 – košarka Venecuela – Srbija (1. kolo, muškarci)
od 22.35 do 00.20 – odbojka Srbija – Italija (žene)
od 22.45 do 22.53 – plivanje/400m mešovito – FINALE – Anja Crevar
od 23.06 do 23.16 – plivanje 100m prsno – 1/2F – Čaba Silađi

 

Foto: MN Press

 

2. DAN (nedelja, 7. avgust)
***za tenisere ćemo naknadno objaviti satnicu

od 9 do 9.50 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/kvalifikacije – Bobana Veličković, Zorana Arunović
od 9.30 do 9.40 – veslanje M2/repesaž – M. Vasić/N. Beđik
od 9.50 do 10.00 veslanje M2x – repesaž M. Marjanović/A. Šljukić
od 10 do 12.00 – stoni tenis/singl 2. kolo – Aleksandar Karakašević
od 11 do 11.30 – streljaštvo/10m vazd. pištolj – FINALE – B. Veličković, Z. Arunović
od 13.21 do 13.49 – plivanje/200m slobodno/kvalifikacije – Velimir Stjepanović
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Španija (žene)
od 14.30 do 16.30 – stoni tenis/singl 2. kolo – Aleksandar Karakašević
od 20 do 22 – stoni tenis/singl 3. kolo – Aleksandar Karakašević
od 22.08 do 22.21h – plivanje/200m slobodno – 1/2F – Velimir Stjepanović
od 22.47 do 22.52h – plivanje/100m prsno – FINALE – Čaba Silađi

 

veslanje-   


3. DAN (ponedeljak, 8. avgust)
***za tenisere ćemo naknadno objaviti satnicu

od 9 do 10.15 – streljaštvo/10m vazd. puška/kvalifikacije – M. Stefanović, M. Sebić
od12 do 12.30 – streljaštvo/10m vazduđšna puška FINALE – Stefanović, Sebić
od 13.00 do 13.22 – plivanje/200m slobodno/kvalifikacije – Katarina Simonović
od 9 do 11h – vaterpolo Srbija – Grčka
od 13.50 do 14.11 – plivanje/200m mešovito – kvalifikacije – Anja Crevar
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Kanada (žene)
od 14.15 do 16h – košarka – Srbija – Australija (muškarci)
od 17 do 18h – stoni tenis/singl 4. kolo – Aleksandar Karakašević
od 17.05 do 18.50 – odbojka Srbija – Portoriko (žene)
od 22.00 do 22.13h – plivanje/200m slobodno – 1/2 finale – Katarina Simonović
od 22.16 do 22.22h – plivanje/200m slobodno – FINALE – Velimir Stjepanović
od 23.25 do 23.48 – plivanje/200m mešovito – 1/2 finale – Anja Crevar

 

velja-stjepanovic-velimir-stjepanovic-velja-stjepanovic

4. DAN (utorak, 9. avgust)
***za tenisere ćemo naknadno objaviti precizniju satnicu

od 9 do 11.30 – streljaštvo 25m MK pištolj/precizna/kvalifikacije – B. Veličković, Z. Arunović
od 9.50 do 10.10 – veslanje M2- 1/2 finale M. Vasić/N. Beđik
od 10.30 do – 10.50 veslanje M2x 1/2 finale M. Marjanović/A. Šljukić
od 10.45  do 16.30 – tenis dubl – 1/4 finale – N. Zimonjić/N. Đoković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl – 2. kolo/1/4 finale – A. Krunić/J. Janković
od 12 do 14 – streljaštvo 25m MK pištolj/brza/kvalifikacije – B. Veličković, Z. Arunović
od 13.00 do 13.22 – plivanje/100m slobodno/kvalifikacije – Velimir Stjepanović
od 15.30 do 16.15 – streljaštvo/25m MK pištolj – FINALE – B. Veličković, Z. Arunović
od 16 do 18 – stoni tenis/singl 1/4 finale – Aleksandar Karakašević
od 22 do 22.10 – plivanje/100m slobodno – 1/2 finale – Velimir Stjepanović
od 22.13 do 22.19 – plivanje/200m slobodno – FINALE – Katarina Simonović
od 23.23 do 23.29 – plivanje/200m mešovito – FINALE – Anja Crevar

 

5. DAN (sreda, 10. avgust)

od 9 do 10.30 – streljaštvo/50m MK pištolj/kvalifikacije – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 10 do 10.30 džudo/90kg – eliminacije i 1/4 finale Aleksandar Kukolj
od 12 do 12.30 – streljaštvo/50m MK pištolj – FINALE – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Francuska (muškarci)
od 15 do 16.45h – odbojka Srbija – SAD (žene)
od 15.30 do 16.40 – džudo/90kg – repesaž (A, B) 1/2 finale (A, B) Aleksandar Kukolj
od 15.30 do 18.30 – košarka Srbija – SAD (žene)
od 16.40 do 17.20 džudo/90kg – 3/4. mesto (A, B) Aleksandar Kukolj
od 17.20 do 17.40 džudo/90kg – FINALE Aleksandar Kukolj
od 19.30 do 21.30 – vaterpolo Srbija – Brazil
od 22.57 do 23.02 – plivanje/100m slobodno – FINALE – Velimir Stjepanović

 

6. DAN (četvrtak, 11. avgust)
***za ovajk dan predviđena su polufinala (žene) i četvrtfinala (muškarci) u tenisu (singl)

 

od 8.30 do 8.40 – veslanje M2- FINALE B – M. Vasić/N. Beđik
od 8.50 do 9h – veslanje M2x FINALE B – M. Marjanović/A. Šljukić
od 9 do10.45 – streljaštvo/50m puška trostav/kvalifikacije – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 10 do 10.20 – veslanje M2 – FINALE A M. Vasić/N. Beđik
od 10 do 12h – stoni tenis 1/2 finale – Aleksandar Karakašević
od 10.40 do 10.50 – veslanje M2x FINALE A M. Marjanović/A. Šljukić
od 12 do 13h – streljaštvo 50m puška trostav – FINALE – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 20.30 do 21.30 stoni tenis singl 3-4. mesto – Aleksandar Karakašević
od 21.30  do 22.30 stoni tenis singl FINALE – Aleksandar Karakašević

 

7. DAN (petak, 12. avgust)
***u tenisu su predviđeni finale u muškom dublu i polufinale u muškom singlu

od 9 do 9.50 – streljaštvo/50m puška ležeći/kvalifikacije – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 9.30 do 11.15 – odbojka Srbija – Kina (žene)
od 11 do 11.30 – streljaštvo/50m puška ležeći/FINALE – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 12.15 do 14h – košarka Srbija – Kina (žene)
od 19 do 21h – košarka Srbija – SAD (muškarci)
od 20.30 do 20.56 – atletika/1500m – kvalifikacije – Amela Terzić
od 22.10 do 00.10 – vaterpolo Srbija – Australija (muškarci)

 

 

8. DAN (subota, 13. avgust)

od 11 do 11.49 – atletika/400m kvalifikacije – Tamara Salaški
od 12h – tenis singl/FINALE – žene

 

9. DAN (nedelja, 14. avgust)

od 9 do 11.45 – streljaštvo/50m puška trostav/kvalifikacije – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 9.30 do 11.15 – odbojka Srbija – Holandija (žene)
od 9.30 do 12.30 – atletika maraton – Ana Subotić, Olivera Jevtić
od 10 do 10.30 – rvanje GR 59kg – kvalifikacije Kristijan Fris
od 10 do 10.30 – rvanje GR 75kg – kvalifikacije Viktor Nemeš
od 10.30 do 13h – rvanje GR 59kg – eliminacije Kristijan Fris
od 10.30 do 13h – rvanje GR 75kg – eliminacije Viktor Nemeš
od 12 h – tenis singl – FINALE – muškarci
od 12h – tenis dubl – FINALE – žene
od 12h – tenis miks dubl – FINALE

od 13 do 14h – streljaštvo/50m puška trostav/FINALE – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 19.30 do 21.30 – vaterpolo Srbija – Japan
od 15.30 do 17.30 – košarka Srbija – Senegal (žene)
od 17 do 17.15 – rvanje GR 59kg – 3/4. mesto Kristijan Fris
od 17.15 do 17.30 – rvanje GR 59kg – 3/4. mesto Kristijan Fris
od 17.30 do 17.45 – rvanje GR 59kg – FINALE
od 18 do 18.15 – rvanje GR 75kg – 3/4. mesto Viktor Nemeš
od 18.15 do 18.30 – rvanje GR 75kg – 3/4. mesto Viktor Nemeš
od 18.30 do 18.45 rvanje GR 75kg – FINALE
od 20.35 do 20.50 – atletika 400m – 1/2 finale – Tamara Salaški
od 21.30 do 21.45 atletika 1500m – 1/2 finale – Amela Terzić
od 22.30 do 00.00 košarka – Srbija – Kina (muškarci)

GettyImages-477123324
Foto: Guliver/Getty ImagesFrancois Nel

 

10. DAN (ponedeljak, 15. avgust)

od 9.24 do 9.38 – kajak K2 500m – kvalifikacije – N. Moldovan, M. Starović
od 9.38 do 10.06 – kajak K1 200m – kvalifikacije – O. Moldovan
od 10.06 do 10.30 – kajak K1 1000 – kvalifikacije – D. Pajić
odg 10.46 do 11.00 – kajak K2 500m – 1/2 finale – N. Moldovan, M. Starović
od 11.00 do 11.14 – kajak K1 200m – 1/2 finale – O. Moldovan
od 11.14 do 11.30 – kajak K1 1000m – 1/2 finale – D. Pajić
od 20.30 do 21.22 – atletika disk – kvalifikacije – Dragana Tomašević
od 20.40 do 21.13 atletika 110m prepone – kvalifikacije – Milan Ristić
od 22.45 do 22.46 – atletika 400m – FINALE (Tamara Salaški)

 

11. DAN (utorak, 16. avgust)
***igraće se četvrtfinalni mečevi u ženskoj košarci, ženskoj odbojci i muškom vaterpolu. Ima nekoliko termina mečeva.

od 9.16 do 9.23 – kajak K2 500m – FINALE B – N. Moldovan, M. Starović
od 9.23 do 9.30 – kajak K2 500m – FINALE A – N. Moldovan, M. Starović
od 9.40 do 9.47 – kajak K1 200m – FINALE B – O. Moldovan
od 9.47 do 9.54 – kajak K1 200m – FINALE A – O. Moldovan
od 10.00 do 10.30 – rvanje GR 66kg – kvalifikacije Davor Štefanek
od 11.00 13.00 košarka – žene ČETVRTFINALE
od 10.00 do 12.00 – odbojka ČETVRTFINALE
od 10.04 do 10.12 – kajak K1 1000m – FINALE B – D. Pajić
od 10.30 do 13h – rvanje GR 66kg – eliminacije Davor Štefanek
od 11 do 13h – vaterpolo ČETVRTFINALE (prvi par)
od 11.20 do 12.25 – atletika disk – FINALE (Dragana Tomašević)
od 12.20 do 14.20 – vaterpolo ČETVRTFINALE (drugi par)
od 14.30 do 16.30 – košarka ŽENE ČETVRTFINALE
od 14 do 16 – odbojka žene ČETVRTFINALE
od 15.10 do 17.10 – vaterpolo ČETVRTFINALE (treći par)
od 16.30 do 18.30 – vaterpolo ČETVRTFINALE (četvrti par)
od 17.30 do 17.45 – rvanje GR 66kg – FINALE (Davor Štefanek)
od 18.45 do 20.45 košarka – žene 1/4 finale
od 18 do 20h – odbojka 1/4 finale
od 20.40 do 20.57 – atletika 110m prepone – 1/2 finale (Milan Ristić)
od 21.05 do 22.17 – atletika dalj – kvalifikacije – Ivana Španović
od 22.15 do 00.15 – košarka – žene 1/4 finale
od 22.15 do 00.15 – odbojka 1/4 finale 4
od 22.30 do 22.34 – atletika 1500m – FINALE (Amela Terzić)
od 22.45 do 22.46 – atletika 110m prepone – FINALE (Milan Ristić)

 

ivana spanovic ivana španović poirtland.jpgFoto: Guliver/Getty Images/Ian Walton for IAAF

 

12. DAN (sreda, 17. avgust)

od 9 do 9.15 – tekvondo – 49kg preliminarne borbe – Tijana Bogdanović
od 9 do 9.16 – kajak K2 1000m – kvalifikacije – M. Tomićević, M. Zorić
od 9.30 do 9.55 – atletika desetoboj 100m – Mihail Dudaš
od 9.37 do 9.51 – kajak K2 200m – kvalifikacije – N. Grujić, M. Novaković
od 9.51 do 10.12 – kajak K1 500m – kvalifikacije – D. Ružičić-Benedek
od 10.12 do 10.20 – kajak K2 1000m – 1/2 finale – M. Tomićević, M. Zorić
od 10.34 do 10.48 – kajak K2 200m – 1/2 finale – N. Grujić, M. Novaković
od 10.35  do 11.39 atletika desetoboj dalj – Mihail Dudaš
od 10.48 do 11.02 kajak K1 500m – 1/2 finale 1 i 2 – D. Ružičić-Benedek
od 10.55 do 11.37 – atletika 800m kvalifikacije – Amela Terzić
od 11 do 12.45 košarka – muškarci 1/4 finale
od 12.15 do 13.03 – atletika desetoboj kugla – Mihail Dudaš
od 14.30 do 16.15 košarka – muškarci 1/4 finale
(15.00 15.15 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
15.30 15.45 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
16.00 16.15 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
16.30 16.45 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
17.00 17.15 tekvondo -49kg 1/2 finale Tijana Bogdanović
17.30 17.45 tekvondo -49kg 1/2 finale Tijana Bogdanović)
od 17.45 do 20.21 – atletika desetoboj vis – Mihail Dudaš
od 18.45 do 20.30 košarka – muškarci 1/4 finale
od 21 do 21.15 tekvondo – 49kg – borba za medalje (Tijana Bogdanović)
od 21.15 do 22.40 – atletika/skok u dalj – FINALE – Ivana Španović
od 21.20 do 21.45 – atletika desetoboj 400m – Mihail Dudaš
od 22 do 22.15 – tekvondo – 49kg – FINALE (Tijana Bogdanović)
od 22.15 do 00.00 košarka – muškarci 1/4 finale

 

13. DAN (četvrtak, 18. avgust)

od 9h do 9.08 – kajak K2 1000m – FINALE A – M Tomićević, M. Zorić
od 9.30 do 9.55 – atletika desetoboj 110m prepone – Mihail Dudaš
od 9.32 do 9.39 – kajak K2 200m – FINALE B –  N. Grujić, M. Novaković
od 9.46 kajak K2 200m – FINALE A – N. Grujić, M. Novaković
od 9.55 do 10.43 – atletika kugla – kvalifikacije – Asmir Kolašinac
od 9.59 do 10.10 – kajak K1 500m – FINALE A i B – D. Ružičić-Benedek
od 10.25 do 11.13 – atletika desetoboj disk grupa A – Mihail Dudaš
od 11 do 13h – vaterpolo 5-8. mesto
od 11.40 do 12.28 – atletika desetoboj disk grupa B – Mihail Dudaš
od 12.20  do 14.20 – vaterpolo 1/2 finale
od 13 do 15h – odbojka 1/2 finale (žene)
od 13.25 do 16.25 – atletika desetoboj skok motkom – Mihail Dudaš
od 15 do 17h košarka – 1/2 finale (žene)
od 15.10 do 17.10 – vaterpolo 5-8. mesto
od 19 do 21h – košarka – žene 1/2 finale
od 16.30 do 18.30 – vaterpolo 1/2 finale
od 18.35 do 19.20 – atletika desetoboj koplje grupa A – Mihail Dudaš
od 19.45 do20.30 atletika desetoboj koplje grupa B – Mihail Dudaš
od 20.30 do 21.35 atletika kugla – FINALE (Asmir Kolašinac)
od 21.15 do 21.33 atletika 800m – 1/2 finale (Amela Terzić)
od 21.45 do 22.01 – atletika desetoboj 1500m – Mihail Dudaš
od 22.15 do 00.15 – odbojka 1/2 finale (žene)

 

Mihail Dudaš

 

14. DAN (petak, 19. avgust)

od 8 do 12.20h – atletika 50km hodanje – P. Filipović, N. Filipović, V. Savanović
od 9 do 9.21h – kajak K1 200m – kvalifikacije – M. Novaković
od 9.37 9.51h – kajak K4 500m – kvalifikacije – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 10.07 do 10.21h – kajak K1 200m – 1/2 finale – M. Novaković
od 10.29 do 10.36h – kajak K4 500m – 1/2 finale – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 9.56 do 10.07h – kajak K4 1000m – kvalifikacije – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 10.36 do 10.44h – kajak K4 1000m – 1/2 finale 1 – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 15.30 do 17.30h – košarka – muškarci 1/2 finale
od 19 do 21h – košarka – muškarci 1/2 finale

 

15. DAN (subota, 20. avgust)

od 9 do 9.15h – tekvondo +67kg preliminarne borbe – Milica Mandić
od 9 do 9.07h – kajak K1 200m – FINALE B – M. Novaković
od 9.07 do 9.14h – kajak K1 200m – FINALE A – M. Novaković
od 9.30 do 9.45h – tekvondo +67kg prelim. borbe – Milica Mandić
od 9.32 do 9.39h – kajak K4 500m – FINALE A – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 9.49 do 9.57h – kajak K4 1000m – FINALE A – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 11.30 do 13.30 košarka – žene 3/4 mesto
od 11.40 do 13h – vaterpolo 7-8. mesto
od 12.30 do 14.15  -biciklizam MTB Cross Country – Jovana Crnogorac
od 13 do 14.20h – vaterpolo 3-4. mesto
od 13 do 15h – odbojka 3/4. mesto
od 15.30 do 17.30 košarka – žene FINALE
od 16.30 do 17.50h vaterpolo 5-6. mesto
od 17 17.45h – tekvondo +67kg 1/2 finale (Milica Mandić)
od 17.50 do 19.10 – vaterpolo FINALE
od 21 do 22.15 – tekvondo +67kg (borba za medalje i FINALE- Milica Mandić)
od 21.15 do 21.17 – atletika 800m FINALE (Amela Terzić)
od 22.15 do 00.15 – odbojka FINALE

 

 

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Slične vesti

Voz udario traktor

Piše - 1. May 2015. 0
(IST Media, Snežana Stanojević) Putnički voz koji je saobraćao iz Niša ka Zaječaru, juče je oko 13.30 kod sela Mali…

Napiši komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X