Rukometaši Bora ubedljivo poraženi u Jagodini 36:24

302 0

JAGODINA, (Ist Media Dragan Popaz) Borski rukometaši poraženi su u 13. kolu Prve lige grupa „Istok“ od domaće ekipe Jagodine 36:24 (17:11).

Boranima je ovo prvi ovogodišnji poraz, a ekipa Vlade Kneževića naredna dva kola igra pred domaćom publikom u Boru gde se očekuje maksimalan učinak u pobedama.

Rezultati 13.kola Prve lige grupa ''Istok''

Domaća ekipa Jagodine pred oko 300 gledalaca u hali „Jasa“ držala je konce utakmice u svojim rukama. Na poluvreme se otišlo rezultatom (17:11) u korist domaćina. U nastavku susreta ekipa Bora je posustala i izgubala ubedljivim rezultatom 36:24.

ORK Bor nakon ovog poraza nalaze se na četvrtoj poziciji na tabeli sa 14 osvojenih bodova.

Prva je ekipa Planinke sa 19, drugi Radnički sa bodom manje i treća Dubočica sa 16 osvojenih bodova.