Rtanj savladao Slatinu 1:3 (1:1)

224 0

BOR; (Ist Media Dragan Popaz) Fudbaleri Slatine doživeli su i drugi uzastopni poraz u pripremnom delu za prolećni deo šampionata, a prvi od tima “Rtnja” iz Boljevca 1:3 na domaćem terenu. Slatinjani su minulog vikenda gostovali u Bogovini gde su izgubili istim rezultatom.

Detalj sa utakmice OFK Slatina - FK Rtanj

Puleni Dejana Pavlovića dobro su odigrali prvo poluvreme, stvarali šanse, ali se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

U nastavku susreta priča iz Bogovine se još jednom ponovila, slatinski “žuti”, a na ovoj utakmici “crveni” primili su još jednom dva gola u svojoj mreži, dok protivničku nisu zatresli u nastavku susreta.

Iako je tim “Rtnja” jenom nogom u zonaškom takmičenju na polusezoni, u taboru Slatinjana ne kriju optimizam pred nastavak prolećnog dela prvenstva.

Dejan Pavlović, prvi strateg Slatine

“Dobro smo odigrali danas sa ekipom “Rtnja” koja je prva u Okružnoj ligi Zaječar. Slatina ni danas kao ni minulog vikenda nije igrala u kompletnom sastavu zbog obaveza igrača u firmama u kojim rade. Ekipa vredno trenira, ušli smo u dobar ritam , a rezultate očekujem u prvom prolećnom kolu protiv ekipe Bučja – ističe prvi strateg OFK Slatine Dejan Pavlović.

Slatinu je pojačao nekadašnji golma “žutih” Dragiša Trifunović koji je svojevremeno branio boje ovog kluba u Srpskoj ligi.

Podsetimo FK Bor je tih godina igrao Drugu ligu i igračedavaona pozajmicu i kaljenje u niži rang takmičenja, dok danas te saradnje nema.