Poraz borskih košarkaša na startu prvenstva

23 0

BOR, (Dragan Popaz) Košarkaši Bora poraženi su u 1.kolu Prve muške regionalne lige grupa „Istok“ na domaćem terenu od ekipe „Jablanice“ iz Medveđe 73:91.

Zagrejavanje košarkaša Bora pred početak prve Prvoligaške utakmice na domaćem terenu *** Foto D.Popaz

Borani na debiju pred domaćim publikom nisu opravdali prednost domaćeg terena. Loša igra u prve dve četvrtine koštala ih je poraza na startu ligaškog takmičenja. Ekipa iz Medveđe najveću prednost stvorila je u prvom delu susreta sa Boranima  9:29, 23:30, 20:14, 21:18  73:91.

Domaći košarkaši u trećoj i četvrtoj četvrtini uspostavili su igračku ravnotežu, ali iskusan tim „Jablanice“ nije dozvolio da olako ispusti stečenu prednost i preda domaćinu vođstvo na ovoj utakmici.

Rezultati 1.kola Prve muške regionalne lige grupa „Istok“ za košarkaše

Borski košarkaši imaće narednog vikenda priliku za popravnim. Naime u Bor doputovaće ekipa Pirota u okviru 2.kola Prve muške regionalne lige grupa „Istok“ za košarkaše.