Pobeda borskih rukometaša nad „Jastrebcem“ 26:24

183 0

BLACE, (Ist Media, Dragan Popaz) Rukometaši Bora ostvarili su važnu pobedu na gostujućem terenu protiv ekipe „Jastrebca“ iz Blaca 24:26 (16:10) u 3.kolu Prve lige grupa „Istok“.

Detalj sa jedne od predhodnih utakmica *** Foto:D.Popaz

Domaćini odigrali su pesprekorno prvo poluvreme i zasluženo otišli na odmor sa šest golova prednosti u odnosu na rivala iz Bora 16:10. U nastavku susreta borski tim zaigrao je kako najbolje ume i preokrenuo rezultat na utakmici. Do kraja susreta domaćini su napadali gol Borana, ali nisu imali snage za rezultatski preokret.

Borski rukometaši zasluženo su osvojili nova dva prvenstvena boda na gostujućem terenu, pre svega, dobrom igrom, borbenošću i velikim zalaganjem cele ekipe.

Tim iz Bora nalazi se na četvrtom ligaškom mestu, a konačan raspored znaće se nakon sutrašnjih odigranih utakmica.