FudbalSportНекатегоризовано

OFK Bor savladao Pepeljevac na gostovanju 0:3

fudbalska loptaBOR, (Ist Media Dragan Popaz) Fudbaleri Bora izvojevali su novu prvenstvenu pobedu na gostovanju. Ovog puta, u 18. kolu Pomoravsko-Timočke zone savladan je tim Pepeljevca 0:3 (0:1). „Crno-beli“ su se nakon ovog kola priključili borbi za sam vrh tabele.

ofk bor

Puleni Rajka Mitića u prolećnom delu šampionata zonaškog takmičenja beleže odlične rezultate. Tim iz Bora nakon zimske pauze, konsolidovao je svoje redove i u tri prolećna kola ostvario maksimalan učinak.

Borski igrači bili su bolji u prvom poluvremenu i na odmor otišli sa minimalnom prednošću 0:1. Strelac vodećeg gola bio je Nikolić.

U nastavku igre dominacija „crno-belih“ se nastavila na terenu, a strelci za borski klub bili su: Tričković i Mašić, koji je stavio tačku na utakmicu u Pepeljevcu i svom timu osigurao nova tri boda.

Borani su nakon tri pobede, dve na gostovanju i jednu pred domaćim navijačima, ušli u trku za sam vrh ligaške tabe. Nekadašnjeg prvoligaša i finalistu KUP-a u nedelju 7. aprila očekuje okršaj sa prahovskim „Dunavom“ u derbiju kola.