OFK Bor savladao Juhor 4:1

Objavljeno at 23:07
231 0
Detalj sa današnje utakmice

fudbalska loptaBOR, (Ist Media Dragan Popaz) Fudbaleri OFK Bora izvojevali su vrednu pobedu nad timom Juhora iz Obreža pred svojim navijačima 4:1 (0:1) , u 24.kolu Pomoravsko-Timočke zone. Borani u igri za sam vrh tabele.

Korner za Borane, nakon goga su poravnali rezultat na 1:1

Obe ekipe na stadionu kraj pirita istrčale su u oslabljenom sastavu, zbog povreda igrača. Ispitivanje snaga trajalo je do sredine prvog poluvremena kada su gosti nagovestili ofanzivniju igru iz kontranapada. Omaleni Stević u 40.minutu dovodi svoj tim iz Obreža u vođstvo pred oko 500 gledalaca na stadionu kraj pirita u Boru. Steviću je ovo debitanski pogodak u prvoj ekipi na prvom nastupu za svoj tim.

Na poluvremenu se otišlo sa jednim golom prednosti gostujuće ekipe Juhora.

U nastavku susreta Borani su zaigrali angažovanije i sa rezervistom Nikolovskim kojeg je trener OFK Bora Rajko Mitić uveo u drugom poluvremenu došli do preokreta. Najpre je Terzić poravnao rezultat u 48.minutu nakon dobrog izvedenog kornera Nikolovskog, a minut kasnije Nikolovski izvanrednim šutem sa oko dvadeset metara savladao je gostujućeg čuvara mreže. Deset minuta pred kraj Stanković dovodi svoj tim u vođstvo 3:1 , a Đoševski u sudijskoj nadoknadi stavlja tačku na ovu utakmicu 4:1.

Borani su na deobi šestog mesta na ligaškoj tabeli sa utakmicom manje, u odnosu na sve rivale. Naredne nedelje OFK Bor gostuje timu Ozrena.