Novi poraz borskih košarkaša

182 0

BOR, (Ist Media, Dragan Popaz) Košarkaši Bora doživeli su večeras, (subota), i drugi uzastopni poraz pred domaćim navijačima u 2.kolu Prve regionalne lige za košarkaše grupa „Istok“ od tima Pirota 59:73.

Borani su parirali ekipi Pirota tri četvrtine dok je pobednik odlučen u poslednjih pet minuta susreta kada su se gosti rezultatski odmakli. Rezultat po četvrtinama: 19:19, 14:18, 11:11, 15:25 (59:73).

Tim Bora nakon drugog uzastopnog poraza nalazi se pri samom dnu tabele, a konačan raspored na ligaškoj tabeli biće poznat sutra kada se odigraju preostale utakmice 2.kola Prve regionalne lige za košarkaše.

Rezultati subotnjih utakmica 2.kola

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Slične vesti

Šest decenija rukometa u Boru

Piše - 21. January 2013. 0
BOR, (Ist Media Dragan Popaz) Jubilarnih šest decenija rukometnog sporta u Boru obeležiće rukometni turnir seniorskih ekipa C.Zvede iz Beograda,…