KošarkaSportНекатегоризовано

Novi poraz borskih košarkaša

BOR, (Ist Media, Dragan Popaz) Košarkaši Bora doživeli su večeras, (subota), i drugi uzastopni poraz pred domaćim navijačima u 2.kolu Prve regionalne lige za košarkaše grupa „Istok“ od tima Pirota 59:73.

Borani su parirali ekipi Pirota tri četvrtine dok je pobednik odlučen u poslednjih pet minuta susreta kada su se gosti rezultatski odmakli. Rezultat po četvrtinama: 19:19, 14:18, 11:11, 15:25 (59:73).

Tim Bora nakon drugog uzastopnog poraza nalazi se pri samom dnu tabele, a konačan raspored na ligaškoj tabeli biće poznat sutra kada se odigraju preostale utakmice 2.kola Prve regionalne lige za košarkaše.