FudbalSportНекатегоризовано

Krivelj deklasirao ekipu “Ključa” 6:0

BOR, (Dragan Popaz) Tim Krivelja nadigrao je ekipu „Ključa“ iz Podvrške 6:0 na domaćem terenu u 5.kolu Okružne lige Bor.

Rezultati 5.kola Okružne lige Bor

Domaći fudbaleri koji svoje utakmice igraju na stadionu „Rudara“, zbog izgradnje svog stadiona u Krivelju deklasirali su goste. Ne tako dobra igra domaćina i terenska inicijativa gostiju splasnula je u 11.minutu kada je Stuparević doveo svoj tim u vošstvo. Dva minuta ksanijeRistovski je savladao gostujućeg čuvara mreže Nikolića i povisio rezultat na 2:0.

Tabela nakon odigranog 5.kola Okružne lige Bor

U drugom poluvremenu igrači „Ključa“ doživeli su pravi fudbalski debakl. Trujić je u 56 povisio na 3:0 , a rezervista Đurđević u 73 i 76 minutu dovodi svoj tim u vođstvo od pet golova prednosti. Tačku na ovaj susret na stadionu „Četvrti kilometar“ postavio je Rajić tri minuta pre isteka utakmice za ubedljivih Krivelj – „Ključ“ 6:0.