Košarkaši Bora savladali “Zdravlje” iz Leskovca 92:83

281 0

BOR, (Ist Media Dragan Popaz) Borski košarkaši pred domaćim navijačima izvojevali su pobedu nad timom “Zdravlja” iz Leskovca 92:83 u 8.kolu Prve regionalne lige grupa “Istok” za košarkaše.

Detalj sa utakmice KK Bor - KK Zdravlje *** Foto: D.Popaz

Borani su od starta prve deonice imali prednost, koja se istopila krajem prve četvrtine kada su Leskovčani rezultat poravnali 27:27. U drugoj četvrtini domaći košarkaši napravili su rezultatsku prevagu 26:18 koja je po završetku utakmice bila presudna u večerašnjoj pobedi nad timom “Zdravlja”. 3/4 20:20, 4/4 19:18 (92:83).

Domaći košarkaši ovom pobedom zauzeli su osmo mesto na ligaškoj tabeli sa 12 osvojenih bodova i skorom od četiri pobede i poraza. Naime dva boda manje u odnosu na prvoplasirane ekipe Knjaževca, Pirota i “Jablanice” koje imaju 14 bodova i na deobi su prvog mesta na tabeli.