KMF Bor poražen na domaćem terenu 3:4

178 0

BOR, 23. februara 2012. (Dragan Popaz – Ist Media) Fudbaleri KMF-a Bor poraženi su sinoć (sreda), na domećem terenu u odloženoj utakmici 14.kola Druge futsal lige „Istok“ od ekipa AS Bujanovac rezultatom 3:4 (1:2).

Borani su pred malobrojnom publikom prikazali lošu igru i zasluženo doživeli poraz na domaćem parketu. Vidno motivisanija ekipa iz Bujanovca u Bor je doputovala rasterećeno i prikazala više od igre, jer gostujući tim je na pretposlednjem mestu na tebeli sa dve zabeležene pobede. Najzaslužniji za pobedu gostiju bio je njihov kapiten Mustafa Demiri koji je postigao sva četiri pogotka u 2., 5., 35. i 40 minutu susreta. U domaćoj ekipi golove su postigli Nakić u 12. Todorović 31 i Đenadić u 36 minutu.

Borani su ostali na četvrtom mestu na tabeli sa 21 bodom, a za vikend očekuje ih teško gostovanje ekipi „Ekonomist“ u Nišu.