FudbalSportНекатегоризовано

KMF Bor izvojevao pobedu nad ekipom “Temnića” iz Varvarina 4:2 (3:0)

BOR, 5. marta 2012. (Dragan Popaz – Ist Media) Fudbaleri KMF Bor savladali su sinoć (nedelja), ekipu „Temnića“ iz Varvarina u 16.kolu Druge futsal lige grupa „Istok“ rezultatom 4:2 (3:0).

Borani su svoju dobru igru u prvom poluvremenu krunisali sa tri pogotka Veljkovića, Mitića i Nakića. Gosti su po katkad pretili iz kontra napada ali mreža Sarakoviće je mirovala do odlaska na odmor.

U drugom poluvremenu gosti iz Varvarina zaigrali su mnogo bolje. Angažovanije u odbrani i napadu, a epilog dobre igre bila su dva postignuta gola u mreži Borana. Strelci su bili Paunović i Lazarević koji su rezultat smanjili na 3:2. Tim KMF-a Bor do kraja utakmice postigao je još jedan pogodak preko Pranka koji je Boranima osigurao pobedu pred oko 100 gledalaca u JU Sportski centar u Boru.

KMF Bor: Saraković B, Gardun, Prank, Todorović, Tončić, Saraković S, Nakić, Đenadić M, Đenadić D, Veljković.

KMF Temnić: Milojković, Milić, Stojanović, Beloica, Živić, Lazarević, Paunović.

Sudije: Terzić P, Dulović D (Bor).

Strelci: 1:0 Veljković, 2:0 Mitić, 3:0 Nakić, 3:1 Paunović, 3:2 Lazarević I konačnih 4:2 Prank.

Igrač utakmice: Darko Todorović (Bor).