Fudbal: Uspešan sportski vikend borskih klubova u Okružnoj ligi

226 0

BOR, (Dragan Popaz) Slatinski fudbaleri u ovosezonskom debiju na dobaćem terenu savladali minulog vikenda ekipu „Branika“ iz Štubika 5:0 u 2.kolu Okružne lige Bor.

Detalj sa utakmice Slatina - Branik **** Foto: D.Popaz

Domaći tim je u prvom poluvremenu dominirao na terenu. Nepažnju odbrane gostiju kaznio je Petrović u 8., a samo minut kasnije Stojanović je povisio rezultat na 2:0 za „žute“. Do poluvremena mreže su mirovale na obe strane, a ekipa Slatine je na poluvremenu imala rezultat koji obećava.

U desetom minutu drugog poluvremena novajlija u timo Slatine Živković postigai je svoj prvi pogodak sa svoj novi klub. Petrović je u 82 minutu postigao svoj drugi pogodak na utakmici i povisio rezultat na 4:0. Tačku na ovaj susret stavio je Stojanović u sudijskoj nadoknadi vremena i timu iz Slatine obezbedio nova tri boda.

Glavni arbitar na ovoj utakmici Vladan Igić iz Kobišnice nije imao puno posla i korektno je obavio svoj posao. Naime podelio je tri žuta kartona jedan domaćinu i dva gostujućoj ekipi.

Rezultati 2.kola Okružne lige Bor

U derbiju Okružne lige Bor tim „Nemetala“ iz Donje Bele Reke savladao je na domaćem terenu ekipu iz Brestovca rezultatom 2:1. „Rudar“ iz Bora svladao je Rudnu Glavu 2:1 kao i ekipa Zlota koja je izvojevala pobedu nad timom radujevca sa ubedljivih 7:3. Fudbaleri Krivelja bili su bolji od tima Rajca 1:4 , a tim Bučja je u Donjem Milanovcu doživeo prvi ovosezonski poraz od ekipe „Poreča“ rezultatom 5:3.