FudbalSportНекатегоризовано

Fudbal: Borani remizirali u Obrežu 1:1

OBREŽ, (Ist Media, Dragan Popaz) Borski zonaš remizirao je minulog vikenda u Obrežu protov ekupe “Juhora” 1:1 u 9. kolu ligaškog takmičenja.

Tim OFK Bora

Iako su Borani u 8. kolu na domaćem terenu izgubili od ekipe “Timočanina”, pred prepunim tribinama u Obrežu odigrali su odličnu partiju.

Iako je viđen dobar fudbal u prvom delu susreta mreže na obe strane su mirovale. U nastavku su prvi došli u vođstvo gosti iz Bora preko Stamenkovskog u 60.minutu. Sedam minuta kasnije zbog pregrube igre, glavni arbiter na ovoj utakmici Antić pokazuje crveni karton kapitenu domaćina Mladenoviću. Domaći fudbaleri minut kasnije dolaze do poravnanja rezultata 1:1. Strelac bio je Branković u 68.minutu susreta.

Do kraja susreta igrači oba tima imali su izgledne prilike da stave tačku na ovaj susret, ali su do kraja utakmice mreže mirovale.

Borski “crno-beli” su na sedmom mestu nakon odigranog 9.kola Pomoravsko-Timočke zone sa četiri pobede, dva remija i tri poraza.

Ovog vikenda na stadionu kraj “pirita” gostuje tim “Ozrena”

JUHOR: Maksimović 7, Milić 6, Ćosić 5.5, Žerjav 7, Milutinović 7.5, Simonović 6 (Dragan Rajković 6, 5), Mladenović 6.5, Stojanović 7, Jeremić 6, 5, Branković 7, Mitić 7.
BOR: Trailović 7.5, Nikolić 6.5 (Nikola Jovanović 7), Stanojević 7, Ivan Terzić 7, Janković 7, Pajić 6.5 (Stanković-), Marko Terzić 7, 5 Saša Jovanović 6.5, Lazarević 6.5 (Milanovski 6.5), Mašić 7, Stamenkovski 7.