Debakl Pepeljevca u Boru

192 0

BOR, (Dragan Popaz) Borski zonaš nakon prošlonedeljnog poraza u Resavici zaigrao je kako najbolje ume i savladao tim Pepeljevca 4:0 u 3.kolu Pomoravsko-Timočke zone.

Nakon dobrog odigranog prvog poluvrema i dobrih izglednih šansi za postizanje vodećeg gola borski „crno-beli“ u vođstvo su došli tek u 62.minutu susreta preko Ivana Terzića. Četiri minuta kasnije Mašić je svoj tim doveo u prednost od 2:0. Nepažnju gostujuće odbrane iskoristio je Pejić u 70.minutu susreta, a konačnih 4:0 za Borane postavio je pet minuta pred kraj utakmice povratnik u redove „crno-belih“ Čaurević svojim prvim pogotkom u sezoni.