RukometSport

Boranke slavile protiv rukometašica Pančeva i trenutno “pobegle” iz zone ispadanja

Rukometašice kluba Bor Ziđin Koper savladali su sinoć u Boru ekipu Pančeva u 15. kolom Arkus lige rezultatom 33:23 i time pobegle iz zone ispadanja sa ukupno pet pobeda, osam poraza i jednim nerešenim rezultatom.

Boranke su pred prilično popunjenim tribinama i u navijačkoj atmosferi odigrale izvanrednu utakmicu i savladale konkurenta u borbi za opstanak.

Odlučujući trenuci utakmice desili su se u drugom delu prvog poluvremena, kada su Boranke, nakon izjednačenog rezultata, jakim tempom slomili otpor Pančeva.

Drugo poluvreme je bilo samo poluvreme gde smo hteli mirno da privedemo utakmicu kraju, i da damo veću minutažu mlađim  igračicama, Sabini Šerifi, Tari Marinović, Sari Mladenović i Teodori aRistić. Sve su igračice dale svoj maksimum, a za najbolju na utakmici proglašena je naša seniorska reprezentativka, Teodora Majkić koja je postigla 9 golova, rekao je trener borskog kluba Zoran Barbulović.
Teodora Majkić - briljirala sa devet golova
Teodora Majkić – briljirala sa devet golova
Narednu utakmicu Boranke igraju već u petak (24. februara) a protivnik je ŽRK “Medicinar”.
Utakmica se igra u Šapcu od 18 sati uz direktan prenos na Areni Sport 10.