FudbalSportНекатегоризовано

Prekinuta utakmica Majdanpek – Bor zbog napada na sudiju

fudbalska loptaMAJDANPEK, (Ist Media Dragan Popaz) Derbi utakmica 27. kola Pomoravsko – Timočke zone između Majdanpeka i OFK Bora, prekinuta je nakon prvog poluvremena pri rezultato 0:0 , kada su glavnom arbitru na utakmici domaćini u službenim prostorijama pocepali dres. Utakmica će biti registrovana 0:3 u korist borskih „crno-belih“.

logo kluba ofk bor

Žar pobede za osvajanje nova tri pvenstvena boda uzeo je danak Majdanpečaniama. Pet minuta pred kraj prvog poluvremena nakon starta gostujućeg fudbalera, klupa sa rezervnim igračima Majdanpeka uletala je na teren kao i mnogobrojna publika, tražeći isključenje za borskog fudbalera.

Iako je glavni arbitar pokazao da je prvih 45 minuta igre na terenu završeno, u službenim prostorijama čekao ga je pravi košmar. Domaći navijači dospeli su do glavnog arbitra i oduzeli mu kartone sa zabeleškama, a u toj gužvi arbitru je pocepan dres, saznaje nezvanično Ist Media.

Nakon potvrde službenih organa FS RIS, odlučeno je da se utakmica prekine pri rezultatu 0:0 i registruje u korist gostujuće ekipe OFK Bor rezultatom 3:0.

Iako je FS Srbije apelovao za fer plej akciju na terenu, današnja utakmica u Majdanpeku nije prikazala tu sliku.