Prekinuta utakmica Majdanpek – Bor zbog napada na sudiju

243 11

fudbalska loptaMAJDANPEK, (Ist Media Dragan Popaz) Derbi utakmica 27. kola Pomoravsko – Timočke zone između Majdanpeka i OFK Bora, prekinuta je nakon prvog poluvremena pri rezultato 0:0 , kada su glavnom arbitru na utakmici domaćini u službenim prostorijama pocepali dres. Utakmica će biti registrovana 0:3 u korist borskih „crno-belih“.

logo kluba ofk bor

Žar pobede za osvajanje nova tri pvenstvena boda uzeo je danak Majdanpečaniama. Pet minuta pred kraj prvog poluvremena nakon starta gostujućeg fudbalera, klupa sa rezervnim igračima Majdanpeka uletala je na teren kao i mnogobrojna publika, tražeći isključenje za borskog fudbalera.

Iako je glavni arbitar pokazao da je prvih 45 minuta igre na terenu završeno, u službenim prostorijama čekao ga je pravi košmar. Domaći navijači dospeli su do glavnog arbitra i oduzeli mu kartone sa zabeleškama, a u toj gužvi arbitru je pocepan dres, saznaje nezvanično Ist Media.

Nakon potvrde službenih organa FS RIS, odlučeno je da se utakmica prekine pri rezultatu 0:0 i registruje u korist gostujuće ekipe OFK Bor rezultatom 3:0.

Iako je FS Srbije apelovao za fer plej akciju na terenu, današnja utakmica u Majdanpeku nije prikazala tu sliku.

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Slične vesti

There are 11 comments

1. Srba Mihajlovic |

Sramota za ovaj komentar,sudija je sam sebi iscepao dres da bi mogao da opravda novac koji je dobio,da bi Bor isto kao i u Soko Banji uzeo sramna 3 boda…….Neka im sluzi na cast….

Odgovori
  2. Radiša Pistolić - PIKI |

Sraman komentar jer ono što je danas bilo na utakmici u Majdanpeku na sve lići samo na suđenje ne lići i da komentar nema veze sa istinom. Ja sam glavni dežurni po protokolu na utakmici Pomoravske Timočke zone Majdanpek -Bor u prostorijamo sudije niko nije ulazio sem Delegata utakmice i niko ga nije napao niti došlo do nekog kontajta .Nakon 20 minuta min ušo sam u svlaćionicu i pitao što ne izlaze da nastave drugo poluvreme oni su ćutali a delegat utakmice mi je reko da su mu rekli da nisu bezbedni onda sam pozvao komandira Supa i on im garantovao bezbednost uprkos tome oni nisu hteli da nasta utakmicu ali sada nije bila bezbednost u pitanju nego nije psihcki spreman jer je lažirao utakmicu jer na terenu nije mogo da pomogne gostima jer ih je domaćin nadigao idonosio neke odluke koje su bile smešne i gostujućim igraćima to je prava istina

Odgovori
    1. Ja se izvinjavam, ali morate na naucite prvo da pricate ili pisete. Pogotovo ako ste na polozaju na kom ste, ne znam zapisnik kako pisete… Sto se tice namestanja, vrlo verovatno! Takva je nasa Srbija nazalost! Iako navijam da Bor ode u veci rang, ne treba to tako…

Odgovori
    2. Zato je nama u Srbiji ovako,zbog ovakvih nepismenih funkcionera na svim nivoima.
      Stanje u fudbalu odslikava stanje u drzavi.Kako onda da nam se ne desavaju ovakve stvari.
      Kad u Beogradu ne mogu da srede stanje u fudbalu,mozete da zamislite sta rade u kukuruz ligama sa ovakvim sportskim radnicima koji ocigledno ni osnovnu skolu nemaju,koji ne mogu ni prostu recenicu da sastave,koji nisu culi za znakove interpunkcije.E SRBIJO ZEMLJO SLONOVA

Odgovori
  3. Lopovi….sudija je trebao da pita Zareta magareta iz Krusevca…kako se namesta u M..peku…taj bi mu dao pravi savet…ovako se obrukao…pozz

Odgovori
  4. Sam sebi je pocepao dres tkz s |

Sam sebi je pocepao dres tkz sudija, u svlacionici niko nije mogao da stigne do njega zahvaljujuci Majdanpeckoj policiji koja mu je garantovala bezbednost. Pitanje je iz kog razloga nije izasao da sudi drugo poluvreme. Naravno snimak prvog poluvremena treba biti upucen fudbalskom savezu!

Odgovori
  5. Kako god,svaka cast Ist Medii na objektivnosti i obavestenosti.Tako se prijatelji ne vodi jedan informativni sajt,ako drzite do istine.Nije istina samo ono sto kaze jedna strana,a pogotovo ako je ta strana iz Bora.SRAMOTA…..

Odgovori
  6. ORFK Majdanpek,Vas još jednom upozorava da neširite laži oko utakmice u Majdanpeku.Bolje se zapitajte zašto svaka utakmica koju Vaši sugrađani igraju nemože da se privede kraju.O kakvom oduzimanju kartona pričate.Sudija je iz samo sebi znanih razloga prekinuo utakmicu.U svlačionicu je otišao sa vIše obezbeđenja nego OBAMA,tako da niko nije mogao ni da mu priđe.A zbog ovog prekida će od ORFK Majdanpeka dobiti krivičnu prijavu,jer je prekinuo utakmicu za koju mu je POLICIJA GARANTOVALA BEZBEDNOST,pa navodno posle toga nije psihički bio sposoban da nastavi, kada smo mu doveli lekara ni ta pomoć mu nije trebala.Sram ga bilo zajedno sa onima koji su ga poslali,ali polako…
    Saopštenje ORFK Majdanpeka o utakmici možete pročitati u sutrašnjim medijima jer je za večeras zakazan UO KLUBA.
    ORFK MAJDANPEK

Odgovori
  7. FK Majdanpek se ograđuje od ove neistinite priče , za koju neznamo ko je
    plasira.Ovo su notorne laži.Sudija koji je došao sa više scenarija
    morao je uz dozvolu fudbalskih moćnika da upotrebi onu najgoru, jer
    igračima Bora nije mogao da pomogne u igri.
    Zvanično saopštenje kluba biće objavleno posle večerašnjeg sastanka UO , najverovatnije sutra u svim medijima.
    UO ORFK Majdanpek

Odgovori
  8. evo predlog fudbalskim znancima iz majdanpeka izaberite sudije i teren i igrajte protiv bora.ako pobedite bor neka vam ustupi mesto a on neka ide u nizi rang.uslovi za pomenutu utakmicu su bili od pocetka nenormalni.