Pogledajte LISTU KANDIDATA za odbornike SO Bor na listi SNS-SPS-JS, PUPS, PSS

4261 0

 

BOR, (foto: printscreen TV Bor) Na osnovu dokumenta koji je sinoć dostavljen Opštinskoj izbornoj komisiji u Boru, dostavljamo spisak kandidata za odbornike u SO Bor sa izborne liste SNS-SPS-JS, PUPS, PSS.

SNS je sakupio 1.315 potpisa, a iako je ta stranka dan ranije najavila da će prvi na listi biti profesor TF Bor, Radoje Pantović, u poslednji čas je došlo do promene, pa je na prvom mestu nekadašnji predsednik opštine Bor, sada direktor Rudnika bakra, Nebojša Videnović.

Izbori za odbrnike Skupštine opštine Bor zakazani su za 4. mart, a bira se 35 odbornika.

Za punu listu kandidata potrebno je 1.050 potpisa.

Poslednji dan za dostavu liste kandidata je 16. februar

 

Napominjemo da su kraj imena i neki podaci do kojih smo sami došli, a nisu bili obavezni da se nađu na listi koja j e predata Opštinskoj izbornoj komisiji.

 

  1. Nebojša Videnović, SNS, Direktor Rudnika bakra Bor RBB
  2. Irena Bogdanović, SNS, Glavna sestra Opšte bolnice Bor
  3. Radoje Pantović, SNS, Redovni profesor na Tehničkom fakultetu u Boru
  4. Dragan Žikić, SPS, dipl. inž. metalurgije
  5. Jelena Marinković Stojilković, SNS, dipl. inž. metalurgije
  6. Aleksadar Milikić, SNS, dipl. inž. industrijske informatike
  7. Vidoje Adamović, SNS dipl. inž. rudarstva, RBB
  8. Tatjana Živković, nestranačka ličnost, preduzetnik preduzeće „Metalka“
  9. Zlatan Mejlanović, SNS el. tehničar energetike, preduzetnik iz Zlota
  10. Dobrica Đurić, SPS, dipl ekonomista, RTB
  11. Milijana Marković, SNS, medicinska sestra
  12. Vladan Novović, dipl. politikolog, direktor Regionalne TV Bor
  13. Vladimir Stanković, nestranačka ličnost, prosvetni radnik
  14. Aleksandra Stojanović Čulinović, SNS, dipl. inž. saobraćaja
  15. Ivica Anđelović, SPS, dipl. inž. mašinstva
  16. Dejan Nestorović, SNS, poslovođa Topionice
  17. Jasmina Orlić, SNS, ekonomista, RBB
  18. Branko Perić, nestranačka ličnost, predsednik MZ Slatina
  19. Tijana Ljubisavljević, SNS master dipl. ekonomista, RBB
  20. Slavko Žunkejević, Jedinstvena Srbija, elektro mehaničar, Zlot
  21. Radmila Zejkesković, SPS, preduzetnik iz Zlota
  22. Milan Stojanović, nestranačka ličnost, prof. razredne nastave
  23. Violeta Janković, nestranačka ličnost, master inženjer menadžmenta, RTB
  24. Dragan Atanacković, SNS, automehaničar, Brestovac
  25. Željko Jocić, SNS, ugostitelj
  26. Jasna Ćirić, SNS, Diplomirani pravnik, RBB
  27. Zudi Jaguposki, SPS, penzioner
  28. Milomir Milanović, PSS-Braća Karić, predsednik Rudarskog sindikata
  29. Maja Urošević, PUPS, dipl. ekonomista
  30. Jela Milić, Jedinstvena Srbija, penzionerka
  31. Aleksandar Bačilović, SNS, apsolvent
  32. Dragana Strahinjić, SNS, kuvarica, Zlot
  33. Vesna Predić Petrović, SNS, ekonomista
  34. Milovan Stupar SNS pomoćnik direktora RBB
  35. Maja Adamović SNS, ekonomista, RTB

 

 

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Slične vesti

(20.03.2012.) Svetski dan poezije

Piše - 20. mart 2012. 0
Narodna biblioteka Bor organizuje program povodom „Svetskog dana poezije“ u kome će učestvovati članovi dečijeg odeljenja, učenici od tri do…

Napiši komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su obeležena sa *

konkurs za mlade novinare!

Postani deo tima

IST MEDIA
PRIJAVI SE
close-link
X