Fudbal: „Rudar“ bolji od Slatine 3:1

256 0

BOR, (Dragan Popaz) Fudbaleri „Rudara“ izvojevali su pobedu u Slatini na gostujućem terenu u 8.kolu Okružne lige Bor svladavši slatinske „žute“ 1:3 (0:1).

Detalj sa utakmice Slatina - Rudar *** Foto: D.Popaz

Vidno motivisanija ekipa „Rudara“ došla je u vođstvo tek u 37 minutu golom Pavlovskog. Mreže obeju ekipa mirovale su sve do 67 minuta kada je Papludis  rezultat poravnao 1:1. Dvaminuta kasnije prednost gostujućoj ekipi donosi Dragović.

Rezultati 8.kola Okružne lige Bor

Pet minuta pre istaka regularnog vremena glavni arbitar na ovoj utakmici Bajinović poništio je gol Petrovića nakon dobrog izvedenog kornera i još ubedljivejeg skoka i udarca glavom centarfora domaćina. Bajinović dosuđuje prekršaj u gorist „Rudara“. I poništava regularan gol Slatinjana. Do kraja utakmice domić je napadao, ali su gosti u sudijskoj nadoknadi vremena postigli treći pogodak preko Genova.

Tabela nakon odigranog 8.kola Okružne lige Bor

Sadržaj sa sajta može se preneti samo uz poštovanje USLOVA KORIŠĆENJA

Slične vesti

19.02.2013. u bioskopu Zvezda predstava “Barikada”

Piše - 15. January 2013. 0
Ustanova ,,Centar za kulturu opštine Bor” organizuje 19. februara u sali bioskopa ‚‚Zvezda“ u 20 sati predstavu  ex indexovaca – ‚‚Barikada‚‚   Cena ulaznice  400,00 dinara Informacije na telefon: …

There are 1 comments

1. Nakon najnovijih dešavanja na utakmici odnosno lakrdiji od utakmice Slatina-Rudar, odgovorno tvrdim , a dvadeset godina sam sa Slatinom prošao osim prve i druge lige sve rangove, da fudbal više nema smisla igrati, trebaju svi klubovi koji imaju neke više ambicije odustati od takmčenja i omogućiti Rudaru povratak u zonu jer je tako rešeno od strane ljudi koje neću imenovati jer ne zaslužuju mizerije ni da im se ime spomene. Mogu razumeti i blago favorizovanje, ali da se sprdaju sa Slatinom koja je poslednje tri godine jedina branila čast Borskog fudbala, to mi je neshvatljivo i nepojmljivo, da čovek ne dozvoli da izvedemo ni korner ni aut, nego već pre toga izmislja faulove, poništava nam golove i svašta još to zaista nisam video u životu, a odgledao sam i odigrao mnoštvo utakmica ali ovakvo sudjenje nisam doživeo ni od legendarnog Mačora. Svaka čast Borski funkcioneri, nije ni čudo što ste uništili Borski fudbal, FK Bor tavori, ne može da pobedi ni Timočanin koji je nekad zvao Bor da mu uveliča vašare po Knjaževcu, ali se zato ljudi baškare po savezu, vode lige, smeju se nama koji smo sebe dali fudbalu godinama i izvlače nam poslednji dinar iz džepova. Ko može neka savije glavu i neka ćuti, ja neću, za mene je prekjuče otvoren front, kreće borba bez milosti, videćemo našta će sve izaći, mislim da imam dosta istomišljenika, nećemo dozvoliti da nam bagra kroji sudbinu.